علی اسدی با حضور سردار سلامی

خبرگزاری تسنیم : در حاشیه مهم ‌ترین رویداد فرهنگی استان سمنان ، دو اثر هنری و موسیقایی به خوانندگی علی اسدی ، تولید شده در ستاد برگزاری اجلاسیه بزرگداشت شهدای دانشجوی استان سمنان و کمیته دانشگاهیان کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان بود که با حضور سردار سلامی ( جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ) و مقامات کشوری و لشکری ۱۵ اردیبهشت ۹۴ در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان رونمایی شد .

این دو اثر موسیقایی به نام های ( اندیشه های خام ) و ( حدیث عشق ) که با محوریت جبهه مقاومت ، جهان اسلام و جنبش دانشجویی تولید شده است ، برای نخستین بار در روز اجلاسیه توسط علی اسدی اجرا شد .

قبل از این همایش ، مقام معظم رهبری با عوامل اجرایی ستاد بزرگداشت اجلاسیه سه هزار شهید استان سمنان دیدار خصوصی داشتند که سردار شاهچراغی ( فرمانده کل سپاه سمنان )  قبل از هر چیز گزارش و عملکردی از برنامه های در دست اقدام برای این اجلاسیه را خدمت ایشان بیان نمودند .

سردار شاهچراغی در یکی از گزارشات خود عنوان کرد که دو اثر موسیقایی و سرود ارزشی به خوانندگی علی اسدی نیز برای این اجلاسیه تهیه شده است .

رهبر انقلاب نیز در مورد این سرود انقلابی که توسط علی اسدی ساخته شد ، بیاناتی فرمودند که به این شرح است :

– از هنر حدّاکثر استفاده را باید کرد ؛ اشاره کردید به ساخت سرود ؛ این خیلى مهم است . اگر بتوانید یک سرود زیباى اثرگذار خوش‌ مضمون درست کنید ، جورى که بچّه‌ها وقتى در کوچه راه میروند و زیر لبشان آن را زمزمه کنند ، یک کار بسیار بزرگى کرده‌اید ؛ یعنى استفاده‌ى از هنر موسیقی به شکل صحیح ؛ این کار شما را آسان میکند . به‌ هرحال باید تلاش کرد ، باید کار کرد و این کار خوبی است … (تاریخ سخنرانی : ۱۴ اردیبهشت ۹۴)

این دو اثر موسیقایی با خوانندگی و آهنگسازی علی اسدی ، شعری از محمد عرب نجفی و به تهیه کنندگی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان تولید شد .