اثر ( معرکه ) در سمنان رونمایی شد

* قطعه موسیقی ایرانی – لبنانی “معرکه ” در سمنان رونمایی شد که مورد توجه حاضران در یادواره سرداران و ۱۱۵ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه استان سمنان قرار گرفت :

قطعه موسیقی فاخر و بین المللی ایرانی ـ لبنانی “معرکه ” با صدای علی اسدی و محمد مُحَیدلی منتشر شد

یادواره سرداران و ۱۱۵ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری ازجمله سرتیپ حسن رستگار پناه رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح ۲۴ شهریور ماه ۹۶ در حسینیه شهدای گمنام سپاه استان سمنان برگزار شد .

این قطعه موسیقی فاخر بین‌المللی با نام “معرکه ” با خوانندگی علی اسدی و محمد محیدلی همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس رونمایی و تقدیم به شهید محسن حججی شد که بسیار مورد توجه حاضران در این یادواره قرار گرفت.

این اثر به دو زبان ایرانی و عربی (لبنانی) و محصول مشترک کشور ایران و لبنان می باشد . خواننده ایرانی علی اسدی و خواننده لبنانی آن ، محمد مُحَیدلی است . شعر ایرانی این اثر از قاسم صرافان و شعر عربی آن را سراج حیدر نوشته است

در مورد ملودی این اثر میتوان به ۲ آهنگساز ، فرهاد کیانی ( ایران ) و محمد علیق ( لبنان ) اشاره کرد و تنظیم قطعه نیز به عهده محمد علیق بوده است

همچنین حضور گروه کر فرقه الاسراء از کشور لبنان به زیبایی این اثر کمک کرده است که مدیر هماهنگی این اثر در لبنان یوسف احمدی بوده است.

این اثر فاخر با تهیه ‌کنندگی معاونت فرهنگی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تولیدشده است

آیت الله شاهچراغی ( نماینده ولی فقیه در استان سمنان ) ، سردار شاهچراغی ( فرمانده سپاه استان سمنان ) ، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا قندهاری ( مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان ) ، جمعی از خانواده معزز شهدا و ایثارگران ، بسیجیان ، پاسداران و مردم ولایتمدار استان سمنان نیز در این مراسم گرامیداشت حضور داشتند .

.
.
برای دانلود موزیک ( معرکه ) که به رشادت های شهدای مدافع حرم میپردازد ، ایـــنـــجـــا کــــلــیــــک کـنـیــــــد
.
.

منتشـر شـده در مـورخ  ۲۷ شهریور ۱۳۹۶